Bursztyn

Bursztyn

W trosce o zdrowy sen sięgamy do prastarych, sprawdzonych przez wieki sposobów naszych przodków z krajów nadbałtyckich.

Otóż sprawdzili oni, że parę garści drobnego surowego bursztynu rzucone pod posłaniem pomaga im w wypoczynku i koi liczne dolegliwości.

Nie znali pojęcia jonizacji, ale wiedzieli że to działa!

Ta cudowna żywica z odległych epok historii naszej ziemi emituje do dziś wspaniałą jonizację powietrza, która skutecznie zwalcza zabójczy smog z telefonów komórkowych, ekranów komputerowych i telewizyjnych, elektronicznego sprzętu kuchennego, spalin samochodowych i dymiących kominów.

Dobrze jest mieć kawałki bursztynu obok komputera, telewizora, w kuchni, czy też bransoletkę na ręce, ale najlepiej mieć je blisko siebie podczas snu.

Dlatego w środku naszych kołder i poduszek są teraz zaszyte wkładki z drobnym surowym bałtyckim bursztynem, co jest wspaniałą, całkowitą nowością!!!

Ten bursztyn bardzo blisko Ciebie, nieco podgrzany ciepłem Twego ciała będzie przez całą noc kojąco neutralizował fale elektromagnetyczne emitowane w sypialni przez telewizor pozostawiony w fazie czuwania, telefon komórkowy na nocnej szafce „w zasięgu ręki”, czy laptop odłożony na podłogę przed zaśnięciem.

Uchylone okno, oprócz miłego chłodu niesie smog ulicy, miasta i przemysłu...

Te cudowne drobne kryształki prastarej żywicy naprawdę działają!

Okryj nimi swoje dziecko, siebie i resztę rodziny.

 bursztyn

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl